Oslovte kandidáty

Nenašli jste žádnou kandidátku nebo kandidáta, kteří by odpovídali vašim politickým preferencím? Nebo vámi preferovaná kandidátka či kandidát nejsou zařazení na námi zveřejněný seznam? To znamená, že nám neodpověděli, nebo na naše otázky řekli ne.

Zeptejte se jich tedy buď přímo na předvolebním meetingu nebo jim napište.

Proč psát kandidátům a kandidátkám?

Abychom dosáhli manželství pro všechny, musíme přesvědčit ty, kteří o něm budou rozhodovat, že ho chceme a potřebujeme, že máme podporu české společnosti, a že to tak je správně. Toho můžeme docílit pouze prostřednictvím osobního kontaktu a sdílení vlastních příběhů.

Političky a politici jsou nejvíce otevření k diskuzi v předvolebním čase, teď je tedy ta správná chvíle jim o sobě dát vědět.

Většina české společnosti souhlasí s možností manželství pro všechny a tuto zprávu je teď třeba sdělit našim političkám a politikům.

Změnit jejich názor může pouze konverzace s jejich potenciálními voličkami a voliči.

Co tedy máte dělat?

1. Vyberte si kandidátky a kandidáty ve svém volebním okrsku (kraji) a za stranu či strany, o kterých uvažujete, že je budete volit.  Kontakty na ně jsou vesměs k dispozici na stránkách jednotlivých politických stran.

2. Napište jim svůj příběh, řekněte jim, proč je pro vás manželství důležité, vysvětlujte, přesvědčujte.

3. Na e-mail volby@zamanzelstvi.cz nám pak prosím dejte vědět, koho jste oslovili (jména, strany, kraj) a přepošlete nám prosím i jejich odpovědi – pomůže nám to při sledování změn v postojích kandidátek a kandidátů.

VOLBY BUDOU 20.-21. ŘÍJNA 2017.

ZBÝVÁ DEN!