Přispějte a podpořte férovou změnu

Když se Dan a Pavel potkali, byla z toho láska jako trám. Když začali podporovat iniciativu Jsme fér, ještě o svatbě nepřemýšleli. Teď se už podobným úvahám nebrání. Chtějí si udělat veselku se vším všudy, pozvat početnou rodinu i kamarády a kamarádky, prostě si „svůj“ velký den užít. A přejí si, že jim to naši politici a političky konečně po letech odmítání umožní.

CHCI DAROVAT

MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY PÁRY POMŮŽE HLAVNĚ DĚTEM

Pomozte Vaším darem zajistit tisícům gay a lesbických párů a rodinám dvou maminek nebo tatínků s dětmi právní ochranu, jistotu, bezpečí i všechny další výhody, které vstup do manželství přináší. Gay a lesbické páry a rodiny s dětmi tak nadále nebudou občany a občankami druhé kategorie. Takovými rodinami jsou třeba maminky Aneta a Janna s dcerou nebo tatínkové pěstouni Martin a Filip, kteří s láskou pečují o 3 děti.

NA ČEM PRACUJEME?

Děláme vše pro to, abychom žili ve svobodné, demokratické a spravedlivé společnosti. Je to o každodenní mravenčí práci malého týmu lidí, kteří dělají vše pro úplné zrovnoprávnění LGBT lidí a jejich rodin s dětmi v naší zemi. 

  • Monitorujeme změny zákonů, potkáváme se s politiky a političkami.
  • Apelujeme na vládu a komunikujeme s Poslaneckou sněmovnou i Senátem.
  • Sdílíme desítky silných příběhů,  točíme videa, mluvíme s novináři a médii. 
  • Sbíráme podpisy pod petici a organizujeme setkání po celém Česku.

Nemáme arcibiskupské paláce, kardinály ani nedělní mše. Máme ale vás. Lidi, kteří stejně jako my věří, že je fér, aby se u nás gay a lesbické páry mohly brát. Proto vás prosíme: podpořte iniciativu Jsme fér a naši cestu za manželstvím pro všechny.

PODPOŘÍM JSME FÉR

Jak nás můžete podpořit?

Platbou v mobilu

QR pro převod na účet

Platba jde na účet 2800413427 / 2010
s variabilním symbolem 732

Na Darujme

 

Při online nakupování

Přidejte se k nám

Rozhodla jsem se finančně podporovat organizaci Jsme fér, protože neexistence právních úprav pro stejnopohlavní páry v oblasti rodinného, daňového nebo dědického práva takovéto rodiny nejenže diskriminuje, ale i významně ohrožuje v případě nečekaných životních situací, které mohou potkat každou rodinu. Je fér, aby každý měl za své daně stejná práva a povinnosti.

Andrea

Iniciativu Jsme fér jsem podpořila z mnoha důvodů, které ale mají společné jedno: věřím, že má smysl bojovat za lásku. Láska je cit univerzální a ve vyspělé a tolerantní společnosti 21. století by nemělo záležet na tom, jestli se milují muž a žena, nebo dva muži či dvě ženy. Pokud jacíkoli dva lidé chtějí sdílet své životy, navzájem si poskytovat jistoty a vzít na sebe zodpovědnost za druhého, měli by na to mít právo bez ohledu na sexuální orientaci či genderovou identitu. Manželství je především svobodné ujednání mezi dvěma dospělými, svéprávnými lidmi a stát by v tomto ohledu neměl diskriminovat.

Magda

Iniciativu Jsme fér podporujeme především proto, že manželství pro všechny je dobrá věc, která nikomu neublíží, ale stejnopohlavním párům a jejich rodinám pomůže. Jako praktikující židé cítíme závazek snažit se o nápravu světa, aby byl co nejspravedlivější a nejférovější. Manželství pro všechny by bylo v tomto ohledu krokem správným směrem.

Martin a David

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.