12. 8.

Předvolební debata o manželství pro všechny | České Budějovice

online

12. 8. 2021
od 17:00 do 18:00
Přidat do kalendáře 8/12/2021 17:00 8/12/2021 18:00 Prague Předvolební debata o manželství pro všechny | České Budějovice Ceske Budejovice, South Bohemian Region, Czech Republic

Zveme vás na další regionální předvolební debatu o manželství pro všechny. Online přenos sledujte na našem Facebooku v úterý 31. srpna od 17:00 hodin.
Volby do Poslanecké sněmovny se konají 8 a 9. října 2021. Téma rovných sňatků bude určitě jedním z hlavních témat i letošních voleb. Poslechněte si co si nejen o manželství pro všechny myslí kandidáti a kandidátky z Českých Budějovic.

Do debat oslovujeme zástupce a zástupkyně všech stran, které ve volebních průzkumech mají voličské preference více jak 3 % a nemají stranické ne rovným sňatkům. Budeme se jich ptát na to, jak chtějí potřeby a problémy gayů, leseb a jejich rodin s dětmi řešit a mnohem víc. Informace vám pak mohou pomoci při rozhodování, koho volit.

Hosté a hostky debaty:
➡️Lukáš Kolařík, koalice Piráti a Starostové
➡️Ondřej Babka, ANO
➡️Alena Nohavová, KSČM
➡️Ondřej Veselý, ČSSD (ZMĚNA: účast zrušená)

... další hosty představíme po potvrzení účasti.

Moderátorka debaty: Emma Smetana.

ZAPOJTE SE DO DEBATY
Položte otázku přímo v našem živém vysílání formou komentářů na Facebooku nebo webu Jsme fér v sekci "Akce". Otázky můžete také psát už teď v diskuzi u události. Informace k debatě průběžně doplňujeme.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.