Oslovím starostu

OSLOVÍM STAROSTU

Pomozte nám oslovit představitele a představitelky měst a obcí, ve kterých bydlíte, nebo ty, které osobně znáte. Cílem je zaplnit mapu Česka férovými představiteli a představitelkami měst.

Kontaktuji poslance

KONTAKTUJI POSLANCE

Přesvědčit poslankyně a poslance, že i my jsme jejich voliči, je to nejtěžší. Ale v tom nám můžete pomoci vy, vašimi příběhy, odvahou se s nimi sejít a ukázat jim nutnost přijetí zákona na podporu manželství pro všechny.

Pomůžu

POMŮŽU

Přidejte se ke stovkám nadšených dobrovolníků a dobrovolnic. Je jedno, jakou profesi vykonáváte, vaši snahu pomoci oceníme a najdeme způsob, jak jí zužitkovat.

Promluvím

PROMLUVÍM

Lidé mají sklon více naslouchat těm, se kterými se můžou identifikovat. Hledáme proto i heterosexuální příznivce a příznivkyně, kteří s námi promluví o tom, že mít v rodině či v okolí gaye a lesbu je úplně normální, a otevřeně podpoří manželství pro všechny.

Podpořím

PODPOŘÍM

Finance jsou důležité i pro nás. I když většina z nás jsou srdcaři, přeci jenom platit za chod kampaně musíme. Proto oceníme jakoukoli částku, kterou nás přispějete.

Nakoupím

NAKOUPÍM

Proměníme vaše běžné nákupy na internetu na dobrý skutek. Podpořte Jsme fér a nezaplatíte ani korunu navíc. Stačí před nákupem navštívit portál GIVT.cz

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.