Kontaktuji poslance

KONTAKTUJI POSLANCE

Přesvědčit poslankyně a poslance, že i my jsme jejich voliči, je to nejtěžší. Ale v tom nám můžete pomoci vy, vašimi příběhy, odvahou se s nimi sejít a ukázat jim nutnost přijetí zákona na podporu manželství pro všechny.

Pomůžu

POMŮŽU

Přidejte se ke stovkám nadšených dobrovolníků a dobrovolnic. Je jedno, jakou profesi vykonáváte, vaši snahu pomoci oceníme a najdeme způsob, jak jí zužitkovat.

Promluvím

PROMLUVÍM

Lidé mají sklon více naslouchat těm, se kterými se můžou identifikovat. Hledáme proto i heterosexuální příznivce a příznivkyně, kteří s námi promluví o tom, že mít v rodině či v okolí gaye a lesbu je úplně normální, a otevřeně podpoří manželství pro všechny.

Podpořím

PODPOŘÍM

Finance jsou důležité i pro nás. I když většina z nás jsou srdcaři, přeci jenom platit za chod kampaně musíme. Proto oceníme jakoukoli částku, kterou nás přispějete.

Kontaktuji poslance

Kontaktuji poslance

Napište svému poslanci či poslankyni e-mail. Kontaktní formulář najdete na webových stránkách Poslanecké sněmovny. Na stejném místě naleznete informace o tom, za který kraj byli poslanci či poslankyně zvoleni, a adresu jejich kanceláře ve tvém regionu. Malá nápověda je, že e-mailové adresy Poslanecké sněmovny se tvoří takto: příjmení a první písmeno jména (zavináč) psp.cz (např. hypotetická poslankyně Dagmar Nováková bude mít adresu novakovad@psp.cz). Někteří poslanci a poslankyně mají také své vlastní webové stránky s kontaktními údaji.

Pokud i přes to budete mít pochybnosti jak na to, ozvěte se nám na email spolecne@zamanzelstvi.cz, poradíme vám, jak na to.