KONTAKT A MÉDIA

Pro veřejnost

Zajímá vás kampaň jako taková, chcete se podělit o svůj příběh, navázat spolupráci nebo se nás na něco zeptat? Napište nám na

Pro média

Jste novinář nebo novinářka? Potřebujete informace, vyjádření nebo obrazové materiály? Volejte na 777 350 640 nebo pište na

Adresa

Iniciativa Jsme fér
Železná 18
110 00 Praha 1

KDO JSME

Jsme iniciativa, která usiluje o úplné zrovnoprávnění LGBT lidí v Česku. I když jsme od revoluce urazili pěkný kus cesty, manželství pro gay a lesbické páry zatím v zákoně nemáme. Myslíme si, že je čas to změnit.

Registrované partnerství pro stejnopohlavní páry u nás existuje od roku 2006. Ve světě mezitím výrazně přibylo zemí, které jim umožnily uzavírat manželství ve stejné podobě jako párům heterosexuálním. Se všemi příslušnými právy i povinnostmi.

Manželství pro všechny už uzákonilo 30 zemí na pěti kontinentech. Dohromady v nich žije miliarda lidí. Civilizační úpadek, před kterým varovali odpůrci, v žádné z nich nenastal. I proto věříme, že nastal čas uzákonit manželství také pro všechny Čechy a Češky.

Za iniciativou Jsme fér stojí organizace Amnesty International, Logos Česká republika, Mezipatra, Prague Pride, PROUD a Queer Geography.

Aktivity Jsme fér jsou financovány zejména díky individuálním darům mnoha našich podporovatelů. Část aktivit je také financována za podpory:
Financováno z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014-2020)
Všem podporovatelům velice děkujeme.

ZAPSÁNÍ DO NEWSLETTERU

DOKUMENTY KE STAŽENÍ


Postoje odborníků

Otevřený dopis odborníků

Hlasy dětí

Proč je manželství důležité

9 mýtů o manželství pro všechny
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.