Přispěj teď a podpoř férovou změnu

Už to je skoro rok, co se Dan a Pavel potkali a byla z toho láska jako trám. Když začali podporovat kampaň Jsme fér, ještě o vdavkách nepřemýšleli, teď se už podobným úvahám nebrání. Chtějí si udělat svatbu se vším všudy, pozvat početnou rodinu i kamarády a kamarádky, prostě si „svůj“ den užít . A doufají, že jim to naši politici umožní.

CHCI DAROVAT

Proč právě teď?

V červnu 2018 skupina 46 poslankyň a poslanců předložila návrh změny občanského zákoníku, která by umožnila manželství pro všechny. Vláda dala k návrhu pozitivní stanovisko a Sněmovna zahájila první čtení ve středu 14. listopadu. Pro LGBT lidi v Česku je to historický okamžik: ještě nikdy jsme nebyli tak blízko naprosté rovnosti před zákonem. Opozice je ale mocná a využívá všechny dostupné páky na to, aby ke srovnání práv nedošlo.

Co děláme?

  • Jednáme s politiky a političkami z celého politického spektra a přesvědčujeme je o tom, že manželství pro všechny je fér.
  • Mobilizujeme podporovatele a podporovatelky pro férovou změnu.
  • Publikujeme články k tématu, sdílíme zajímavé příběhy a jsme aktivní na sociálních sítích.
  • Komunikujeme s médii o manželství pro všechny.
  • Bavíme se o něm také s lidmi po celé republice.

Nemáme arcibiskupské paláce, kardinály ani nedělní mše. Máme ale vás. Lidi, kteří stejně jako my věří, že je fér, aby se u nás gay a lesbické páry mohly brát. Proto vás prosíme: podpořte změnu, podpořte Jsme fér.

 

Placky

 
PŘISPĚJ TEĎ A PODPOŘ FÉROVOU ZMĚNU
PŘISPĚJ TEĎ A PODPOŘ FÉROVOU ZMĚNU