13. 9.

Předvolební debata o manželství pro všechny | Kolín

Podnikatelský inkubátor CEROP

13. 9. 2021
od 17:00 do 18:30
Podnikatelský inkubátor CEROP
Sokolská 1095
Kolín
Přidat do kalendáře 9/13/2021 17:00 9/13/2021 18:30 Prague Předvolební debata o manželství pro všechny | Kolín Sokolská 1095, Kolín, Central Bohemian Region 280 02, Czech Republic

Zveme vás na další regionální předvolební debatu o manželství pro všechny. Debata se bude konat přímo v Kolíně v Podnikatelském inkubátoru CEROP, Sokolská 1095, 280 02 Kolín, v pondělí 13. září od 17:00 do 18:30 hodin. Pro účast je potřeba provést registraci přes formulář, který najdete níže na této stránce. Tuto debatu nakonec nebudeme vysílat živě na našem Facebooku a webových stránkách. Video záznam z debaty najdete následně v našem Volebním speciálu.

VOLÍME FÉROVOU SNĚMOVNU
Volby do Poslanecké sněmovny se konají 8 a 9. října 2021. Téma rovných sňatků bude určitě jedním z hlavních témat i letošních voleb. Poslechněte si co si nejen o manželství pro všechny myslí kandidáti a kandidátky z Kolína.

Do debat oslovujeme zástupce a zástupkyně všech stran, které ve volebních průzkumech mají voličské preference více jak 3 % a nemají jednohlasné stranické ne rovnému manželství. Budeme se jich ptát na to, jak chtějí potřeby a problémy gayů, leseb a jejich rodin s dětmi řešit a mnohem víc. Informace vám pak mohou pomoci při rozhodování, koho volit.

HOSTÉ A HOSTKY DEBATY
➡️Stanislav Grospič, KSČM

➡️Klára Kocmanová, koalice Piráti a Starostové

➡️Julius Špičák, ANO

➡️doc. Václav Drška, ČSSD

Další hosty doplníme po potvrzení účasti.

ZAPOJTE SE DO DEBATY

Debatu bude moderovat právnička Jsme fér Adéla Horáková, ale zapojit se do ní můžete i vy. Debatovat můžete na místě. Tak se nezapomeňte registrovat níže na této stránce 😊

Informace k debatě průběžně doplňujeme.

Debatu pořádáme v prostorách Centra pro rozvoj podnikání KolínVybavené prostory připravené k pronájmu pro školení, konferenci, seminář, workshop, přednášku a podobné akce.

Dejte nám vědět, že plánujete přijít.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.