17. 8.

Předvolební debata o manželství pro všechny | Olomouc

online

17. 8. 2021
od 17:00 do 18:00
Přidat do kalendáře 8/17/2021 17:00 8/17/2021 18:00 Prague Předvolební debata o manželství pro všechny | Olomouc Olomouc, Olomouc Region, Czech Republic

Zveme vás na další regionální předvolební debatu o manželství pro všechny. Online přenos sledujte na našem Facebooku v úterý 17. srpna od 17:00 hodin.

Volby do Poslanecké sněmovny se konají 8 a 9. října 2021. Téma rovných sňatků bude určitě jedním z hlavních témat i letošních voleb. Poslechněte si co si nejen o manželství pro všechny myslí kandidáti a kandidátky z Olomouce.

Do debat oslovujeme zástupce a zástupkyně všech stran, které ve volebních průzkumech mají voličské preference více jak 3 % a nemají jasné stranické ne rovnému manželství. Budeme se jich ptát na to, jak chtějí potřeby a problémy gayů, leseb a jejich rodin s dětmi řešit a mnohem víc. Informace vám pak mohou pomoci při rozhodování, koho volit.

Hosté a hostky debaty:
➡️ Viktor Tichák - politik, koalice Piráti a Starostové
➡️ Martin Major, koalice SPOLU
➡️ Milan Feranec, ANO
➡️ Ludvík Šulda, KSČM
... další hosty představíme po potvrzení účasti.
ZAPOJTE SE DO DEBATY
Online přenos sledujte na našem Facebooku v úterý 17. srpna od 17:00 hodin.
Debatu bude moderovat Emma Smetana, ale zapojit se do ní můžete i vy. Stačí, když vznesete svůj dotaz v komentářích na Facebooku nebo na našem webu do #Slido, my ho poté předáme režii. Tak se nezapomeňte připojit 😊

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.