6. 9.

Předvolební debata o manželství pro všechny | Ostrava

Kino Etáž

6. 9. 2021
od 17:00 do 18:30
Kino Etáž
Moravská Ostrava 3369
Ostrava
Přidat do kalendáře 9/6/2021 17:00 9/6/2021 18:30 Prague Předvolební debata o manželství pro všechny | Ostrava Moravská Ostrava 3369, Ostrava, Moravian-Silesian Region 70200, Czech Republic

Zveme vás na další regionální předvolební debatu o manželství pro všechny. Debata se bude konat přímo v Ostravě v Kině Etáž, Moravská Ostrava 3369, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, v pondělí 6. září od 17:00 do 18:30 hodin. Pro účast je potřeba provést registraci přes formulář, který najdete níže na této stránce. Po debatě se můžete těšit na projekci dokumentárního filmu Báry Chalupové Zákon lásky o cestě za manželstvím pro všechny.

Tuto debatu nakonec nebudeme vysílat živě na našem Facebooku a webových stránkách. Video záznam z debaty najdete následně v našem Volebním speciálu.

VOLÍME FÉROVOU SNĚMOVNU
Volby do Poslanecké sněmovny se konají 8 a 9. října 2021. Téma rovných sňatků bude určitě jedním z hlavních témat i letošních voleb. Poslechněte si co si nejen o manželství pro všechny myslí kandidáti a kandidátky z Ostravy.

Do debat oslovujeme zástupce a zástupkyně všech stran, které ve volebních průzkumech mají voličské preference více jak 3 % a nemají jednohlasné stranické ne rovnému manželství. Budeme se jich ptát na to, jak chtějí potřeby a problémy gayů, leseb a jejich rodin s dětmi řešit a mnohem víc. Informace vám pak mohou pomoci při rozhodování, koho volit.

HOSTI A HOSTKY DEBATY
➡️Lukáš Černohorský, koalice Piráti a Starostové
➡️Radim Ivan, koalice SPOLU
➡️Ivo Vondrák, ANO
➡️Leo Luzar, KSČM

Další hosty doplníme po potvrzení účasti.

ZAPOJTE SE DO DEBATY

Debatu bude moderovat novinářka a moderátorka Veronika Sedláčková, ale zapojit se do ní můžete i vy. Debatovat můžete na místě. Tak se nezapomeňte registrovat níže na této stránce 😊

Informace k debatě průběžně doplňujeme.

Debata se koná v prostorách Kina Etáž. V kině s barem & baru s kinem.

Dejte nám vědět, že plánujete přijít.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.