27. 8.

Předvolební debata o manželství pro všechny | Ústí nad Labem

Veřejný sál Hraničář

27. 8. 2021
od 18:00 do 19:30
Veřejný sál Hraničář
Prokopa Diviše 1812
Ústí nad Labem
Přidat do kalendáře 8/27/2021 18:00 8/27/2021 19:30 Prague Předvolební debata o manželství pro všechny | Ústí nad Labem Prokopa Diviše 1812, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Region 400 01, Czech Republic

Zveme vás na další regionální předvolební debatu o manželství pro všechny. Debata se bude konat přímo v Ústí nad Labem ve Veřejném sále Hraničář, Prokopa Diviše 1812, v pátek 27. srpna od 18:00 do 19:30 hodin. Pro účast je potřeba provést registraci přes formulář, který najdete níže na této stránce. Tuto debatu nakonec nebudeme vysílat živě na našem Facebooku a webových stránkách. Video záznam z debaty z technických důvodů najdete následně na YouTube kanálu Jsme fér.

Volby do Poslanecké sněmovny se konají 8 a 9. října 2021. Téma rovných sňatků bude určitě jedním z hlavních témat i letošních voleb. Poslechněte si co si nejen o manželství pro všechny myslí kandidáti a kandidátky z Ústí nad Labem.

Do debat oslovujeme zástupce a zástupkyně všech stran, které ve volebních průzkumech mají voličské preference více jak 3 % a nemají jednohlasné stranické ne rovnému manželství. Budeme se jich ptát na to, jak chtějí potřeby a problémy gayů, leseb a jejich rodin s dětmi řešit a mnohem víc. Informace vám pak mohou pomoci při rozhodování, koho volit.

Hosti a hostky debaty:
➡️Kateřina Stojanová, koalice Piráti a STAN
➡️Jaroslav Bžoch, ANO
➡️Zdeněk Matouš, ČSSD
➡️František Minárik, KSČM
Další hosty doplním po potvrzení účasti. 
ZAPOJTE SE DO DEBATY
Debatu bude moderovat Emma Smetana, ale zapojit se do ní můžete i vy. Debatovat můžete na místě. Tak se nezapomeňte registrovat níže na této stránce 😊

Informace k debatě průběžně doplňujeme.

Pro účast je potřeba se registrovat.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.