24. 8.

Předvolební debata o manželství pro všechny | Zlín

online

24. 8. 2021
od 17:00 do 18:00
Přidat do kalendáře 8/24/2021 17:00 8/24/2021 18:00 Prague Předvolební debata o manželství pro všechny | Zlín Ústí nad Labem, Ústí nad Labem Region, Czech Republic

Zveme vás na další regionální předvolební debatu o manželství pro všechny. Online přenos sledujte na našem Facebooku v úterý 24. srpna od 17:00 hodin.
Volby do Poslanecké sněmovny se konají 8 a 9. října 2021. Téma rovných sňatků bude určitě jedním z hlavních témat i letošních voleb. Poslechněte si co si nejen o manželství pro všechny myslí kandidáti a kandidátky ze Zlína.
Do debat oslovujeme zástupce a zástupkyně všech stran, které ve volebních průzkumech mají voličské preference více jak 3 %. Budeme se jich ptát na to, jak chtějí potřeby a problémy gayů, leseb a jejich rodin s dětmi řešit a mnohem víc. Informace vám pak mohou pomoci při rozhodování, koho volit.
Hosté a hostky debaty:
➡️ František Elfmark, koalice Piráti a Starostové
➡️ Marek Novák, ANO
➡️ Marie Pěnčiková, KSČM
... další hosty představíme po potvrzení účasti.
ZAPOJTE SE DO DEBATY
Debatu bude moderovat Emma Smetana, ale zapojit se do ní můžete i vy. Stačí, když vznesete svůj dotaz v komentářích na Facebooku nebo na našem webu do #Slido, my ho poté předáme režii. Tak se nezapomeňte připojit 😊

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.