1. 5.

Férový svatební dort – překonáme rekord?

Malostranské náměstí

1. 5. 2018
od 14:00 do 17:00
Malostranské náměstí

Praha
Přidat do kalendáře 5/1/2018 14:00 5/1/2018 17:00 Prague Férový svatební dort – překonáme rekord? Praha, Prague, Czech Republic

Vezmi svoji lásku na kus dortu, na procházku!

Láska kvete nejen na prvního máje a nejen mezi klukama a holkama. Ve Jsme fér usilujeme o manželství pro všechny, tedy i pro gay a lesbické páry. Protože každý má právo pustit se do pořádného svatebního dortu.

Ten náš bude mít skoro dva metry. Pokusíme se totiž připravit největší svatební dort v České republice, a získat tak zápis do České knihy rekordů. Dort přímo na Malostranském náměstí nakrojí jeho patronka, umělkyně Eliška Podzimková, a pak ho společně sníme. Tak přijďte ochutnat, káva bude k dostání taky.

Jestli milujete svatby, ale nemáte rádi sladké, můžete soutěžit o luxusní svatební kytici z kytičkářství Serafin, instrukce najdete níže. Chybět nebude ani zábava pro děti, DJ a samozřejmě stánek s peticí za manželství pro všechny. Těšíme se na vás!

Událost na Facebooku


POZOR, SOUTĚŽ!

Přijďte nejenom ochutnat! Kytičkářství Serafin věnuje jednomu výherci či výherkyni poukázku na svatební kytici v hodnotě 5 000 korun. Získá ji ten, kdo nejpřesněji odpoví na soutěžní otázku: Kolik vajec se na upečení a ozdobení dortu spotřebovalo? Soutěžit budeme během odpoledne po nakrojení dortu, promýšlet odpovědi můžete ale už předem. Svůj číselný tip pak odevzdáte na místě.

Pravidla soutěže

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.