3. 4.

Benefiční představení HOMO 40 na podporu zdravotníků, umělců a Klubu svobodných matek

od 3. 4. 2020 20:00
do 5. 4. 2020 22:00
 

Pomáhejte s námi v boji s pandemií! 😷 

Už od začátku šíření koronaviru jsme ve Jsme fér přemýšleli, jak bychom se mohli i my zapojit a pomáhat těm, kteří to teď nejvíce potřebují. Jsme si vědomi toho, že v důsledku pandemie a nouzového stavu nyní lidé mají jiné priority, než je manželství pro všechny. Proto jsme se rozhodli v tomto období pomáhat jinak. A vy můžete s námi.

Spojili jsme síly se skvělou skupinou lidí, která zajišťuje roušky, respirátory a další ochranné pomůcky zdravotníkům: bit.ly/rousky_zdravotnikum. Abychom jim umožnili dostat co nejvíce pomůcek tam, kde je to potřeba, spouštíme benefiční exkluzivní vysílání sestřihu satirického divadelního představení Divadlo LETÍ – Homo 40. Na celé dvouhodinové představení se pak těšte opět ve Vile Štvanice.

⏱️ KDY? Od pátečního večera 20:00 až do neděle 22:00.

🏡 KDE? U vás doma. Video najdete na této stránce.

💰  ZA KOLIK? To je na vás, vstupné je dobrovolné. Našim cílem je vybrat částku 100 000 Kč. Vstupné můžete zaplatit dle vlastního uvážení a možností. Sbírka běží od teď do pondělí 6. dubna. 

Pokud jen 200 lidí pošle částku 500 Kč, máme vybráno!

 

 

CHCI PODPOŘIT

 👉 Podpoříte nejen pomoc zdravotníkům, ale i umělcům, kteří v této situaci nemají možnost výdělku. 20 % výtěžku z dobrovolného vstupného bude věnováno Divadlu Letí, zbytek prostředků půjde na nákup zdravotnického materiálu a proplacení paliva dobrovolníkům. Veškeré nevyčerpané finance navíc věnujeme Klubu svobodných matek. Tak co, jdete do toho s námi? 😉 #PomáhatJeFér


O HOMO 40

Po více než deseti letech se na pozici autora i režiséra do Divadla LETÍ opět vrací Daniel Špinar se svým původním textem, který volně naváže na jeho autorskou prvotinu HOMO’06. Generace, která má svůj coming out již pár let za sebou, přichází se zpovědí ze života pražské LGBT komunity, jež občas dokáže být stejně tak nepřívětivá jako většinová společnost. Jaké překážky nám do cesty skutečně staví ostatní a jaké pocházejí z naší vlastní hlavy? Satirická hra o gayích po čtyřicítce střílí do vlastních řad a poukazuje na kostlivce, kteří se stále rádi vracejí do již jednou otevřených skříní.

 

Autor: Daniel Špinar a kol., Režie: Daniel Špinar, Dramaturgie: David Košťák, Kostýmy: Linda Boráros, Hrají: Tomáš Kobr, Michal Kern, Radim Vizváry 

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.