Hurá! Kalendář s fotografiemi Roberta Vana je v prodeji

Je to tady. Třináct originálních fotografií, na kterých světoznámý fotograf zachytil životy gay a lesbických párů, jsme přetavili do nástěnného kalendáře na rok 2019. Vánoční dárky tak máte vyřešené s předstihem – a ještě přispějete na dobrou věc.

Kalendář navazuje na výstavu Jedna láska, jedno manželství, ve které se Robert Vano zaměřil na životy párů, které touží po manželství, ale zatím se u nás bohužel vzít nemůžou. Fotil ovšem i jejich známé, příbuzné, kolegy a kolegyně. Aktuálně výstava putuje po českých krajských městech: sérii velkoformátových černobílých fotografií můžete vidět naživo až do 21. prosince.

V podobě kalendáře teď můžete mít sérii i doma. Nebo jí obdarovat své blízké. Koupí navíc podpoříte férovou kampaň, která se v Česku už druhým rokem zasazuje o prosazení manželství pro všechny. Cena jednoho kalendáře je 500 korun, které nám zašlete jako dar prostřednictvím formuláře níže. Spolu s tím nám prosím napište své jméno a informaci o tom, že jste dar zaslali, na [email protected].

 

 

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.