14. 2.

Na Valentýna do kina se Jsme fér

Kdekoliv si budete přát

od 14. 2. 2020 08:00
do 17. 2. 2020 18:00
Kdekoliv si budete přát


Přidat do kalendáře 2/14/2020 08:00 2/17/2020 18:00 Prague Na Valentýna do kina se Jsme fér

Zapojte se spolu s námi se do Týdne manželství, který proběhne od 10. do 16. února. Jak? „Uspořádejte filmový večer pro páry ve vašem okolí a přiveďte je k hovoru o problematických otázkách týkajících se vztahů v páru,“ doporučují organizátoři. A my pro vás máme ten nejkrásnější film ze všech!

V pátek 14. února pro vás na web Jsme fér umístíme ke sledování film Freedom to Marry o přijetí manželství pro všechny v USA.

Pozor, bude tam jen tři dny! I Vy tak můžete zorganizovat společné sledování s partnerem nebo partnerkou, celou rodinou nebo přáteli. Celé Česko se může podívat na napínavý dokument, který přináší bezprostřední svědectví o klíčových lidech americké iniciativy za manželství pro všechny a o posledních dnech, během kterých se v USA rozhodovalo o jeho uzákonění. A především o vytrvalosti a odhodlání bojovat za rovné podmínky pro život.

JAK SE ZAPOJIT?

  • Film bude možné sledovat online od pátku 14. února dopoledne, a to přímo na našem webu Jsmefer.cz 
  • Naplánujte si společné sledování během víkendu... a připravte si kapesníky, je to dojemné
  • Film trvá 86 minut a má české titulky
  • Na Instagramu nebo Facebooku sdílejte videa nebo fotky s hashtagem #JsmeFerKino Přidejte se k události na našem Facebooku a na Valentýna si udělejte kino třeba u vás doma ❤️

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.