Na manželství záleží

Ve zdraví i v nemoci. V dobrém i ve zlém. Společně v lásce i v manželství.
Byl by k vám život fér, kdybyste nemohli pozvat rodiče a přátele na vlastní svatbu s milovaným člověkem? Oslavme všichni svoji lásku tak, jak je běžné – manželstvím. To je fér.

Je jedno, jestli máte rádi kluky nebo holky. Všichni si přejeme prožít život s člověkem, kterého milujeme. A rodiče všech kluků a holek si zaslouží pocit, že se jejich dětem dostane stejného společenského uznání a respektu jako ostatním. Většina Čechů stvrdí svoji lásku svatbou. Dopřejme tu možnost i gayům a lesbám. Je to fér.

Většinová česká společnost spojuje manželství s výchovou dětí. Je to přirozené. Stejně vidí rodinný život i gay a lesbické páry. Mají se rádi, žijí ve společné domácnosti a někteří z nich už děti mají. Jenže o ně nemohou pečovat stejně jako „běžní“ manželé, a to i přes tvrzení odborníků, že pohlaví rodičů není pro zdravý vývoj dítěte určující. Dopřejme všem dětem láskyplnou rodinu, stabilitu a právní ochranu. Je to fér.

Hetero svatba – homo registrace. Dvě cesty ke stejnému cíli: spokojenému soužití s milovanou osobou, partnerské stabilitě a zodpovědnosti za druhého. Bez ohledu na homo nebo hetero orientaci. Proč tedy pro stejný svátek dvě různá pojmenování? Dopřejme všem milujícím svatbu a registraci přenechme osobním automobilům. Každý zamilovaný člověk má právo uspořádat svůj vztah tak, jak je běžné. Mít svatbu. To je fér!

67 % české populace podporuje možnost sňatku pro všechny bez rozdílu! Lidé vědí, že gayové a lesby jsou výjimeční asi jako blonďáci nebo pihovatí lidé. Nic víc, nic míň. I proto většina Čechů a Češek nemá žádné výhrady proti manželství gayů a leseb. A to je fér.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.