27. 2.

Pub Queerz vol. II

U Magora

27. 2. 2018
od 20:00 do 23:00
U Magora
Dolní náměstí 23
Olomouc
Přidat do kalendáře 2/27/2018 20:00 2/27/2018 23:00 Prague Pub Queerz vol. II Dolní náměstí 23, Olomouc 779 00, Czech Republic

Ollove a Jsme fér zve na Pub queerz: 

Únor... pracující začínají sbírat energii na jarní nápor... studenti po náročném zkouškovém období se pomalu připravují na návrat na přádnášky... 
Chcete rozpumpovat mysl, než se do vás na akademické půdě opřou všemi těmi všetečnými otázkami, roztočit mozkové závity, možná trochu i tipovat a každopádně si užít prima večer s kamarády? Pojďte k Magorovi na hospodský kvírz! Tradice sahající v historii až na začatek letošního zimního semestru a hledící směle do budoucna vás volá! 

Co jsou hospodské kvízy? 
Týmy 2 - 8 lidí odpovídají na rozličné otázky z různých oblastí (od světa Harryho Pottera až po orientaci na hvězdném nebi) , snaží se odpovídat lépe než konkurenční týmy a dosáhnou s nejvyšším počtem bodů vítězství. U toho si v daném restauračním zařízení mohou dát čaj, kávu či sklenku něčeho ostřejšího... Po vyhlášení výsledků zpravidla volně navazuje teambuilding :-) 

Proč je tanhle kvízr? 
Protože některé sekce budou tak trochu queer... určitě padnou slova jako gay, lesba a podobně :-) 
!!!WARNING!!! Jedna sekce bude věnovaná sexuálním pomůckám, kvíz určen pouze účastníkům starším 18 let!!!

Co je Ollove? 
Olomoucké queer společenství, spolek všech LGBTQ+ & friendly lidí, kterým není lhostejná rovnost mezi limi bez ohledu na sexualitu či gender, kteří chtějí nahlédnout za hranici heteronormativní společnosti. 
http://www.ollove.cz/

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.