7. 8.

Svatba nanečisto!

Prague Pride Village

7. 8. 2018
od 15:00 do 19:00
Prague Pride Village
Střelecký ostrov
Praha
Přidat do kalendáře 8/7/2018 15:00 8/7/2018 19:00 Prague Svatba nanečisto! Střelecký ostrov, Praha 110 00, Czech Republic

Že svatbu zatím mít nemůžete? Pojďte si ji vyzkoušet nanečisto. Ještě předtím, než u nás manželství bude opravdu pro všechny.

V Česku se právě teď připravuje zákon, díky kterému by gay a lesbické páry mohly konečně získat možnost uzavírat manželství – to klasické, se všemi právy a povinnostmi, které z toho plynou. Zatím tuhle možnost nemají. Dvě ženy nebo dva muži se mohou jen registrovat, a to pouze na čtrnácti úřadech, které jsou k tomu určené. Navíc beze svědků a pouze před matrikářkou nebo matrikářem.

I samotný akt, který symbolicky stvrzuje vstup dvou lidí do společného života, tak má do svatebního obřadu daleko. Proto jsme přišli se svatbou nanečisto: jedinečným konceptem, který gayům a lesbám ukáže, jaké je prožít skutečnou svatbu. Aspoň na jeden den v roce.

Přijďte si to k nám zkusit! Pozvěte své příbuzné i přátele na svou vlastní svatbu nanečisto a prožijte patnáct minut obřadu stejně, jako jej prožívá většina společnosti.

Co pro to musíte udělat?

  • V úterý 7. srpna přijďte do Prague Pride Village na Střeleckém ostrově.

  • Najděte červeno-bílý stánek Jsme fér.

  • Vyberte si z odpoledních termínů a z propriet, které budou na místě k dispozici.

Chcete mít svatbu nanečisto naprosto perfektní?

  • Termín i vše potřebné si zarezervujte v online formuláři.

  • A pak už si jen přijďte říct symbolické ANO!

 

Událost na Facebooku

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.