20. 12.

Vánoční webinář Manželství pro všechny páry – příští dva měsíce rozhodnou

online

20. 12. 2023
od 17:00 do 18:00
online


Přidat do kalendáře 12/20/2023 17:00 12/20/2023 18:00 Prague Vánoční webinář Manželství pro všechny páry – příští dva měsíce rozhodnou

Přijmi naše pozvání na poslední webinář letošního roku, kde si společně zhodnotíme co nám tento rok dal a vzal a jak se na naší misi za rovným manželstvím posouváme. 

 

Hostem webináře bude Tobiáš Frýdl:

Tobiáš je studentem produkce na FAMU a synem faráře Církve československé husitské. Ve svém projektu Víra v barvách duhy, který je jeho soukromou iniciativou, se snaží propojit dvě zdánlivě neslučitelné menšiny: svět LGBT a křesťanství. Jedná se o sérii videí, zpracovaných přístupnou formou, kde vystupují respondenti z různých církví. Na projektu se jich podílelo celkem 45, faráři a farářky, duchovní, odborníci v oborech biblistiky či praktické teologie, často vyučující na teologických fakultách. Projekt cíleně představuje otevřené a přijímající názorové proudy. Záměrně nemapuje konzervativní postoje v církvích, přesto přináší pluralitu názorů. Na projektu pracoval Tobiáš sám zhruba půl roku a sám připravil také následnou komunikaci projektu na sociálních sítích a v médiích. Jeho projekt je významným příspěvkem do společenské diskuze.

 

Závěrem setkání si také společně zasoutěžíme o pár Férových dárečků. Tak neváhej a doraž si s námi přiťuknout na dálku svařákem, a popřát si do Nového roku vše nejlepší a nejférovější.

 

Po odeslání registračního formuláře obdržíš potvrzující e-mail s linkem k přihlášení na webinář. 

 

Těšíme se na viděnou.

Tým Jsme fér

Potvrzení Vaší registrace vám přijde do 15 minut, zkontrolujte případně i spamovou složku. Pokud byste ani za 30 minut potvrzení neobdrželi, kontaktujte mě na [email protected] a vše společně vyřešíme.

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.