Webinář KAŽDÝ DEN: Jdeme do finále

online


od 17:30 do 18:00
Přidat do kalendáře 3/18/2024 17:30 3/18/2024 18:00 Prague Webinář KAŽDÝ DEN: Jdeme do finále

Je to tady - po mnoha letech intenzivní práce Jsme fér, ale především té vaší - podporovatelek a podporovatelů rovného manželství, jdeme do finále. Třetí, tedy závěrečné čtení zákona o manželství pro všechny páry, se může odehrát již na schůzi Sněmovny, která začíná příští týden v úterý 27. února. Zbývá nám již možná pouze pár dnů na to, abychom dali poslancům a poslankyním hlasitě vědět, že čekáme na schválení rovného manželství. Připravili jsme pro vás proto každodenní online setkávání.

Příští hodiny i dny budou skutečně rozhodující. Teď potřebujeme opravdu všechny, kteří se mohou zapojit, protože bez vaší pomoci se neobejdeme. A neobejde se bez ní především manželství pro všechny páry. Pokud to již zvažujete, ale zatím jste se neodhodlali, tak teď nastala ta správná chvíle. Pokud jste to již v minulosti udělali, moc vás prosíme, pusťte se do toho znova.

V následujících dnech budeš mít každý den možnost připojit se na některý z našich webinářů v čase 17:30-18:00 hodin. Poskytneme ti veškerou pomoc a podporu, kterou budeš potřebovat. Dozvíš se, jak oslovit poslance a poslankyně, jaká je situace kolem přijetí zákona, ale hlavně, jak můžeš přispět k tomu, aby manželství pro všechny páry bylo schváleno. 

Pokud se rovné manželství nepodaří prosadit, situace LGBT+ lidí v české společnosti se může klidně zhoršit, protože zákonodárci vyšlou všem jasný vzkaz, že je v pořádku, že jsou LGBT lidé lidmi druhé kategorie.

Potřebujeme tě právě teď! 

Těšíme se na viděnou.

Tým iniciativy Jsme fér

Po odeslání registračního formuláře obdržíš do 15 minut potvrzující e-mail s linkem k přihlášení na webinář. Zkontroluj případně i spamovou složku. 

Pokud bys ani za 30 minut potvrzení neobdržel*a, kontaktuj mě na [email protected] a vše společně vyřešíme.

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.