12. 6.

Happening za manželství pro všechny

Malostranské náměstí

12. 6. 2019
od 16:00 do 20:00
Malostranské náměstí

Praha
Přidat do kalendáře 6/12/2019 16:00 6/12/2019 20:00 Prague Happening za manželství pro všechny Praha, Prague, Czech Republic

12. června to bude rok, co do Sněmovny doputoval zákon, který by manželství pro všechny v Česku umožnil. Jenže ani po roce se nic neposunulo. Proto pořádáme Happening za manželství pro všechny.

Přijďte vzkázat poslancům a poslankyním, proč chcete manželství pro všechny. Vzkaz můžete osobně napsat na Zeď pro manželství, natočit na video nebo napsat na pohlednici, kterou za vás pošleme.

UDÁLOST NA FACEBOOKU

Těšte se na svatební koláčky, vynikající Férovici a bohatý program:

16:00
Lovesong Orchestra rozpálí náměstí eklektickou dechovkou

18:00
Představení Férové výzvy na podporu manželství pro všechny, která bude předána do Poslanecké sněmovny a na Úřad vlády

Prohlášení férových osobností, politiků a političek, starostů a starostek, odborníků a odbornic, zástupců a zástupkyň firem s podporou pro manželství pro všechny

19:00
Ssvatební veselice a koncert kapely Lake Malawi!

Na místě bude po celý den také náš informační stánek, kde se dozvíte vše o aktuální situaci ohledně projednávání novely zákona o manželství pro všechny. Představíme také všechny rozdíly mezi manželstvím a registrovaným partnerstvím.

Pojďte spolu s námi připomenout politikům a političkám, že jde o téma, které se týká statisíců lidí. Že manželství pro všechny nikomu neublíží a mnoha lidem pomůže.

Chci se zúčastnit.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.