Je po volbách. Dočkáme se manželství?

Volby skončily. Děkujeme, pokud jste spolu s námi kroužkovali kandidáty a kandidátky, kteří podporují gaye a lesby.

Ještě za čerstva jsme se pokusili vyhodnotit, jak si ve volbách vedli – kolik z nich se dostalo do Poslanecké sněmovny a jaké z toho vyplývají vyhlídky na prosazení manželství pro všechny.

AKTUÁLNĚ: Jak pro nás dopadly volby

Před volbami jsme politickým stranám vystavili vysvědčení, jak podporují gaye a lesby, a sestavili seznam LGBT-friendly kandidátů a kandidátek.

VYSVĚDČENÍ

Na manželství záleží

1.
Láska je jen jedna,
nemá homo a hetero verzi

2.
Na manželství záleží
nám všem

3.
Registrace je pro auta,
lidé se chtějí brát

4.
Nic to nestojí,
nikomu to neublíží

další důvody

Stojí za námi

Nejnovější články

Liquid syntax error: Error in tag 'subpage' - No such page slug clanky

Chcete vědět víc?

Odesláním údajů v rámci registrace dává účastník souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, e-mailová adresa, bydliště. Souhlas se zpracováním osobních údajů se uděluje na dobu 10 let, případně do odvolání tohoto souhlasu subjektem údajů. Účelem zpracování údajů poskytnutých na základě dobrovolného rozhodnutí účastníků je zajištění anket a marketingových účelů, tj. nabízení výrobků a služeb, nebo zasílaní informací o pořádaných akcích, produktech a jiných aktivitách, na kterých se bude podílet či spolupodílet Zpracovatel, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků. Osobní údaje budou zpracovávány správcem osobních údajů Prague Pride, z.s., se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 22842730, nebo subjektem na základě zmocnění či pověření správcem, a to výhradně za výše uvedeným účelem. Udělení souhlasu je dobrovolné.
Abychom prosadili manželství pro všechny, musíme se stát celospolečenským hnutím. Přidejte se k nám.

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.