PODEPIŠTE PROSÍM ONLINE PETICI NA PODPORU MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY PÁRY

Připomeňme poslancům a poslankyním, že si přejeme mít manželství pro všechny páry. Čekají na to naše děti, celé rodiny, sourozenci, přátelé, sousedé nebo kolegové. Manželství poskytuje právní ochranu, stabilitu a jistoty, na které se každá rodina spoléhá v dobrých i špatných časech. Podařilo se nám získat již přes 82 100 podpisů pod papírovou petici za přijetí zákona o manželství pro všechny páry. V petici pokračujeme a podpisů chceme získat celkem 200 000! Věříme, že tak velké číslo poslancům a poslankyním připomene naše čekání i podporu napříč společností. Přidejte svůj podpis k naší online petici – společně to zvládneme!

Podpis zabere 30 sekund. Cíl je získat 200 000 podpisů.

My, níže podepsaní, prostřednictvím této petice žádáme poslankyně a poslance, senátorky a senátory, aby přijali zákon, který umožní manželství gayů a leseb v České republice.

Český právní řád určuje dvě cesty, jak mohou lidé vstoupit do trvalého životního společenství – manželství a registrované partnerství. Jestli se můžete brát nebo jen registrovat, záleží pouze na vaší sexuální orientaci. Navíc oba instituty si nejsou rovny v právech a povinnostech.

Manželství vytváří pouto mezi dvěma lidmi, kteří se o sebe postarají v dobrém i ve zlém bez ohledu na sexuální orientaci.

Děkujeme.

Pozor: V emailu naleznete odkaz pro potvrzení Vašeho podpisu, který možná bude ve spamu.

Pokud jste svůj podpis k papírové verzi petice již připojili, online petici nepodepisujte. Pomůžete nám ale sdílením petice mezi přáteli nebo rodinou.

Děkujeme všem, kteří podepsali online petici. Máme již 88 600 online podpisů. Celkem pod oběma peticemi máme přes 170 700 podpisů.

POMOZTE NÁM ŠÍŘIT PETICI

ČESKO JE PŘIPRAVENO NA MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.