7. 7.

Tetín Matěj Hlavatý

7. 7. 33.

Matěj Hlavatý

Tetín

4. 9.

Praha 12 Jan Adamec

4. 9. 34.

Jan Adamec (Piráti)

Modřany

12. 2.

Nová Ves Martin Exner

12. 2. 37.

Martin Exner (STAN)

Nová Ves

8. 2.

Nové Město na Moravě Smarda

8. 2. 39.

Michal Šmarda (ČSSD)

Nové Město na Moravě

9. 2.

Brno Jundrov - Ivana Fajnorová

9. 2. 39.

Ivana Fajnorová (Zelení)

Brno Jundrov

10. 2.

Nový Kostel Teuber

10. 2. 39.

Otto Teuber (ČSSD)

Nový Kostel

11. 2.

Jablonec_nad_Nisou_Kroupa

11. 2. 39.

Milan Kroupa (ANO)

Jablonec nad Nisou

11. 2.

Třebíč Pacal Pavel

11. 2. 39.

Mgr. Pavel Pacal (ProTřebíč)

Třebíč

11. 2.

Marianské Lázně Kalina

11. 2. 39.

Martin Kalina (Piráti)

Mariánské Lázně

10. 3.

Praha Zdenek Hrib

10. 3. 39.

Zdeněk Hřib (Piráti)

Praha

10. 3.

Březina Habáň Martin

10. 3. 39.

Martin Habáň (STAN)

Březina

11. 3.

Praha Suchdol Hejl

11. 3. 39.

Petr Hejl (STAN)

Praha Suchdol

13. 3.

Praha Lysolaje Hlubuček

13. 3. 39.

Petr Hlubuček (STAN)

Praha Lysolaje

13. 3.

Kolín Rakušan

13. 3. 39.

Vít Rakušan (STAN)

Kolín

11. 7.

Praha 20 Štrobová

11. 7. 39.

Alena Štrobová (HOP s podporou Pirátů)

Praha 20

31. 7.

Přibice Miroslav Effenberger

31. 7. 39.

Miroslav Effenberger (SNK ZA ROZVOJ PŘIBIC)

Přibice

31. 7.

Přílepy Sehnalová

31. 7. 39.

Ivana Sehnalová (Sdružení pro Přílepy)

Přílepy

31. 7.

Hazlov Dvořáková

31. 7. 39.

Lenka Dvořáková (PRO HAZLOV)

Hazlov

12. 10.

Hodkovice nad Mohelkou Markéta Khauherová

12. 10. 39.

Markéta Khauerová (BUDOUCNOST PRO HODKOVICE)

Hodkovice nad Mohelkou náměstí

12. 10.

Nechanice Pechar Jiří

12. 10. 39.

Jiří Pechar (SNK - Volba pro budocnost)

Nechanice

12. 10.

Loket - Petr Adamec

12. 10. 39.

Petr Adamec (BEZPP- Piráti)

Loket

16. 2.

Nědvězí Karolína Trnková

16. 2. 40.

Karolína Trnková (SNK Nedvězí)

Nědvězí

31. 1.

Miletín Bc. Miroslav Nosek

31. 1. 41.

Miroslav Nosek (STAN)

Miletín

31. 1.

Svoboda nad Úpou Ing. Jiří Špetla

31. 1. 41.

Jiří Špetla (SDRUŽENÍ PRO ROZVOJ KULTURY A SPORTU)

Svoboda nad Úpou

31. 1.

Tábor Ing. Štepán Pavlík

31. 1. 41.

Štěpán Pavlík (Tábor 2020)

Tábor

31. 1.

Choteč Ing. Jiří Kaplan

31. 1. 41.

Jiří Kaplan

Lázně Bělohrad

31. 1.

Předslavice Ing. Jana Chvostová

31. 1. 41.

Jana Chvostová

Volyně

31. 1.

Ostopovice Jan Symon

31. 1. 41.

Jan Symon (Zelení)

Ostopovice

31. 1.

Velká Chuchle Mgr. Lenka Felix

31. 1. 41.

Lenka Felix (TOP 09)

159 00 Praha 5

31. 1.

Netřebice Jana Vomáčková

31. 1. 41.

Jana Vomáčková (STAN)

382 32 Netřebice

16. 2.

Dolní Chabry Ing. Barbora Floriánová

16. 2. 41.

Barbora Floriánová (za ODS)

Dolní Chabry - Praha 8

16. 2.

Kunratice Ing. Lenka Alinčová

16. 2. 41.

Lenka Alinčová

Praha-Kunratice

18. 3.

Čeradice Vladimíra Chybová

18. 3. 42.

Vladimíra Chybová (Za lepší Čeradice)

Čeradice

19. 3.

Frýdlant Helena Pešatová

19. 3. 42.

Helena Pešatová (PRO FRÝDLANT)

Frýdlant nad Ostravicí

4. 9.

Jihlava Karolína Koubová

4. 9. 43.

Karolína Koubová (Piráti)

Jihlava

4. 9.

Desná Jaroslav Kořínek

4. 9. 43.

Jaroslav Kořínek (SLK)

Desná

4. 9.

Mladé Buky Lucie Potůčková

4. 9. 43.

Lucie Potůčková (MLADOBUČÁCI)

Mladé Buky

18. 9.

Pečky Alena Švejnohová

18. 9. 52.

Alena Švejnohová (NP)

Pečky

4. 9.

Vetrušice Petra Šefčíková

4. 9. 54.

Petra Šefčíková (Pro Větrušice)

Větrušice

4. 9.

Veverské Knínice Zuzana Armutidisova

4. 9. 54.

Zuzana Armutidisová (PRO NÁS A PRO PŘÍŠTÍ)

Veverské Knínice

4. 9.

Semily Lenka Mlejnková

4. 9. 54.

Lenka Mlejnková (Volba pro Semily/SLK)

Semily

4. 9.

Očihov Jana Kronďáková

4. 9. 54.

Jana Kronďáková (ZA OČIHOV A OČIHOVEC)

Očihov

Aby Vám o manželství nic neuniklo

PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.
PODPOŘTE NAŠI CESTU ZA MANŽELSTVÍM PRO VŠECHNY.